Önemli Hatırlatma!

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde birkaç hatırlatma yapmak istiyorum müsaadenizle…

Yıl boyunca paylaşacağımız rapor, grafik ve benzeri çalışmalar, bir hizmet veya mal karşılığı değildir. Finansal okur-yazarlık kapsamında Türkiye’deki bazı kalıpları değiştirmek ve iyileştirmek amaçlı yapılmaktadır.  Bu koşul altında gün içi yoğun çalışma temposu altında fırsat bulunan vakitlerde paylaşımlar yapılmakla birlikte sizlerden gelecek geri dönüşe aynı hızlılıkla cevap veremeyeceğimi bilmenizi isterim.

Bu yoğunluk içerisinde hiçbir karşılık beklemeden sizlere ayırmış olduğum bu vakti de kötü & art niyetli insanlara harcamak niyetinde asla değilim. (Bu kişiler hızlı bir şekilde engellenecektir, ayrıca takip etme zorunluluğu da yoktur) İyi niyetli ve öğrenmeye aç kişilere de elimizden geldiğince hiçbir karşılık beklemeden destek olmaya çalışacağımızı söyleyebilirim.

Bu süreç içerisinde yapacağınız geri dönüşler (olumlu /olumsuz) hizmetin kalitesini artırabilmek adına önemlidir. Kaliteli ve anlamlı bir eleştiri, kişilerin unvanları ne olursa olsun kendisini geliştirmesi için bir fırsattır. Bu sebeple de dozunu kaçırmamak kaydıyla geri bildirimleriniz dikkate alınacaktır. Dozunu kaçırma hususunda maalesef millet olarak (sevgi ve eleştiri konusunda) orta yolu bulamıyoruz. Ancak bunu da aşmamız gerekiyor ki yıl olmuş 2018 🙂

Sevgili Şant’ın da dediği gibi yıl boyunca paylaştıklarımız, bir hizmet veya mal karşılığı değildi ve şayet faydalandıysanız lütfen uygun göreceğiniz bir miktarı yılsonuna doğru uygun gördüğünüz bir hayır kurumuna bağışlayın”

Teşekkürler,

Saygılarımla…

Kudret Ayyıldır

Add a Comment