Yeni Sağlık Hizmetleri Hisselerini Acıbadem Devralıyor

Rekabet Kurulu, Yeni Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’nin  sermayesinin %100’ünü temsil eden ve Saim ÖZTÜRK, Seçim ÖZTÜRK,  Mehmet ÖZTÜRK, Melekşan ÖZTÜRK ve Zeynep ÖZTÜRK’e ait olan hisselerin  tamamının Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. tarafından  devralınması işlemine izin verdi.
 

Rekabet Kurulu’nun internet sitesinde yer alan açıklamada şu  bilgiler verildi:     ”Yeni Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.’nin sermayesinin %100’ünü  temsil eden ve Saim ÖZTÜRK, Seçim ÖZTÜRK, Mehmet ÖZTÜRK, Melekşan  ÖZTÜRK ve Zeynep ÖZTÜRK’e ait olan hisselerin tamamının Acıbadem  Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. tarafından devralınması işlemine  4054 sayılı Kanun’un 7. Maddesi ve 2010/4 sayılı Tebliğ’de belirtilen  nitelikte hakim durum yaratılması veya mevcut hakim durumun  güçlendirilmesi ve böylece rekabetin önemli ölçüde azaltılması  sonucuna yol açmayacağından izin verildi.”

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Kapital Menkul: Tamam mı Devam mı?

Geçen hafta piyasalarda oldukça sert hareketler yaşandı. Yurt dışı borsalara haftanın başında gelen satışlarla IMKB endeksleri iyi performans sergileyemedi. Ancak...

Kapat