Varlık Fiyatlarında Haftalık görünüm (özet) !

EURUSD

233 günlük üssel hareketli ortalama (1,1195) altındaki negatif baskı devam ediyor. Satıcılı seyrin devam edebilmesi için 1,0895 seviyesi altındaki fiyatlama oluşması gerekmektedir.

1

GBPUSD

Brexit sonrası oluşan görünümde özellikle 1,3500 – 1,2850 arasındaki yataylık dikkat çekmektedir. Yeni süreçte ilgili bandın dışındaki fiyat hareketleri (tercihen günlük kapanış) görünümü daha da netleştirir.

2

USDTRY

3,0960 seviyesinden kaydettiği dönüş, RSI indikatörü ile destekleniyor. Bu dönüş, yeni bir satış rallisini oluşturacak mı sorusunun cevabında hafta genelinde 3,0090, kısa vadeli olarak da 3,0430 seviyesi dikkatle takip edilmelidir.

3

ALTIN

Gerek haftalık gerekse aylık beklentilerde yukarı yönlü çıkışın devam etme düşüncesi gücünü koruyor. Kısa vadeli olarak negatif görünümün ön planda olduğu Altın’da tepkiler tamam mı devam mı sorusunun cevabını arıyoruz ve 1304 destek noktası dikkatle takip edilmelidir.

5

HAM PETROL

Son düşüşlere rağmen 200 günlük basit hareketli ortalama (40,75) üzerindeki pozitif seyir devam etmektedir. 25 günlük üssel hareketli ortalama (46,25) trend içerisinde tepki satışlarının devam edebilmesine katkı sağlamaktadır.

4

Haftalık raporu ayrıntılı bir şekilde incelemek için tıklayınız.

Kudret Ayyıldır
Başanalist

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Gümüş fiyatında tepki satışları devam edecek mi?

Gümüş ile alakalı hazırlamış olduğum raporu incelemek için tıklayınız. Kudret Ayyıldır Başanalist

Kapat