Ucuz benzin çılgınlığı

Bursa`da yerli bir akaryakıt firması, yeni şubesinin açılışı sebebiyle benzin, gaz ve motorinde yüzde 12 indirim yapınca izdiham yaşandı. Akaryakıt almak isteyen vatandaşlar, uzun kuyruklar oluşturdu.

Bursa`da bugün müşterilerine hizmet vermeye başlayan bir akaryakıt firması açılışa özel benzin, gaz ve motorinde yüzde 12 indirim yaptı. Benzin fiyatlarının tavan yaptığı günlerde indirimi duyan binlerce vatandaş adeta benzin istasyonuna akın etti. İstasyonun bulunduğu caddede kuyruk oluştu.

Akaryakıt almak için sırada bekleyen vatandaşlar, akaryakıt firması sahiplerine dua etti. Her zaman böyle bir indirimin olmayacağını belirten vatandaşlar, Ucuz akaryakıt almak için sıradayız. Yaklaşık 2 saattir sıranın bize gelmesini bekliyoruz. Bütün mahalle ucuz akaryakıtı duyunca geldi diye konuştular.

Akaryakıt istasyonu görevlileri ise, Elimizden geldiği şekilde hızlı olmaya çalışıyoruz. Bugünden sonra yüzde 7 indirim yapacağız dedi.

MÜŞTERİLERİ DAVUL ZURNAYLA KARŞILADILAR

İstasyonda bulunan davul ve zurnacı gelen müşterileri oyun havaları ile karşıladı. Akaryakıt alan müşteriler göbek atmadan geçmedi. Davul ve zurnacının akşama kadar çaldığı benzin istasyonunda renkli görüntüler oluştu.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Euro Yatırım: Vob Tekrar 70.000’e Geri Çekilebilir m?

Hareketli geçen önceki haftanın ardından,geçen hafta daha yatay bantta hareket eden bir piyasa ön plana çıktı. Yoğun veri akısı ve...

Kapat