TÜSİAD: Bu Gençlikte İş Var!

TÜSİAD’ın “Bu Gençlikte İş Var!” projesi kapsamında  gerçekleştirilen “İyi İş Fikirleri Yarışması”nda ödül alan ilk dört  genç iş adamı, iş hayatına Türkiye ve Dünya’da Servcorp Sanal Ofis  Sistemleri ile merhaba dedi.
 

TÜSİAD’ın girişimciliği geliştirmek ve genç işsizliğini azaltmak  amacıyla başlattığı “Bu Gençlikte İŞ Var!” Projesi kapsamında düzenlenen iş fikri yarışması sonuçlandı. Kazanan projeler ve öğrenci  grupları 24 Mayıs 2011 Salı günü Ankara’da TÜSİAD Başkanı Ümit  Boyner’in açılış konuşmasını yaptığı törenle açıklandı.
 

Dünyanın en iyi hazır ve sanal ofis çözümlerini üreten Servcorp  da, TÜSİAD’ın katkılarıyla, “Bu Gençlikte İş Var!”Projesi kapsamında “İyi İş Fikirleri Yarışması”nda ödül alan gençlere ilk ofislerini  hediye etti.

TÜSİAD jürisinin belirlediği “İyi İş Fikirleri Yarışması”nda  birinci seçilen Serol Türkyılmaz ve Levent Beker’in yer aldığı Power  MEMS Gurubu,  Servcorp tarafından 1 yıl süreyle Platinum sanal ofis  kullanım hakkı kazandı.
 

Yarışmada ikincilik kazanan Bilkent Üniversitesi’nden Mustafa  Kemal İşen ve İrem Özcan’dan oluşan Deli Yalıtkanlar Gurubu da Servcorp tarafından 6 ay süreyle Platinum  sanal ofis kullanımı ödülü sunuldu. Genç iş adamları iş hayatına,  Servcorp’un çok dil bilen profesyonel asistan, 1. sınıf toplantı  salonu kullanımı, 1. sınıf ofis kullanımı, video konferans desteği ile  adım atacak.

 
TÜSİAD “Bu Gençlikte İŞ Var!” Projesi Koordinatörü Metin Akman,  ödül töreninde yaptığı konuşmada “Sadece iyi fikrin yetmediğinin,  doğru yatırımların ve tercihlerinin de önemli olduğunu” vurgularken,   Servcorp’a da Türkiye’ye başarılı öğrencilerin iş hayatına  başlamasında sunduğu katkıdan ötürü teşekkürlerini ileti.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Kuveyt Türk İlk 3 Ayda 37.9 Milyon TL Net Kar Etti

Kuveyt Türk Katılım Bankası, 2011 yılının ilk 3 aylık döneminde,  geçen yılın aynı dönemine göre aktiflerini yüzde 47 artırarak 10...

Kapat