Türkiye`nin notu bu yıl artar!

Cialis what is it
Ata Yatırım`ın 18`incisini düzenlediği Strateji Raporu`na göre 2012`de Türkiye`nin büyüyeceği, işsizliğin ve cari açığın düşeceği belirtildi.

Cialis dysfunction erectile levitra viagra
Bu yıl Belirsizliklerde Yol Haritamız başlığında düzenlenen raporda İMKB`nin yüzde 18 yükseleceği, 77 milyar dolar olan cari açığın büyümede yavaşlama, ithalattaki azalma ve döviz kuruna bağlı olarak 17 milyar dolar azalacağı ve 60 milyar dolara gerileyeceği aktarıldı.

Cialis 3 day dosage
Raporun iyi baz senaryosunda Türkiye`nin yüzde 3- 4 bandında, kötü senaryosunda ise yüzde 0 büyümesi bekleniyor. Ata Portföy Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Gerz, Not artırımı tamamen politik olduğu için baz senaryolara almadık. Ancak Türkiye`nin normal şartlarda bu yıl bir artış bekliyoruz dedi. Ata Yatırım`ın raporunda bu yıl için enflasyonun yüzde 6.5, işsizliğin yüzde 8.5, doların 1.70-1.75 seviyesinde olacağı öngörüldü.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Şirket Haberleri

AFYON Ciments Francais’in, Afyon Çimento Sanayii Turk A.Ş.’deki (“Afyon”) hissedarlığının tamamının satışı için Ciments Francais tarafından başlatıldığı duyurulmuş olan satış...

Kapat