Renault İcra Komitesine Yeni Atama

Renault Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel   Müdür Carlos Ghosn, Carlos Tavares’i yeniden yapılandırılan Operasyonlardan   Sorumlu Murahhas Genel Müdür olarak atadı.
 

Renault’dan yapılan açıklamaya göre, operasyonlardan sorumlu genel müdür   olarak, Renault İcra Komitesine atanan Tavares, grubun bütün uluslararası   pazarlardaki büyümesini hızlandırmaya ve başta elektrik motorlu araçlar olmak   üzere yeni teknolojiler alanında gücünü artırmasına dönük, ”Renault 2016 Drive   The Change” planının hayata geçirilmesine katkıda bulunacak. Tavares’in rekabet  gücünün ve Fransa’daki fabrikaların geliştirilmesi de görevinde bir öncelik   oluşturacak.
 

Bugünden itibaren görevine aşamalı olarak başlayacak olan Carlos Tavares,   1 Temmuz 2011 itibariyle tam yetkili olarak görevini üstlenecek. Ecole Centrale de Paris’ten İşletme ve Mühendislik Yüksek Okulu mezunu   Tavares, profesyonel yaşamının büyük kısmını Renault’da geçirdi.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
JP Morgan, Mali ve Parasal Sıkılaştırmaya İhtiyaç Var

TÜİK’in bugün açıkladığı dış ticaret verilerini değerlendiren  JP Morgan, Nisan ayında dış ticaret açığının piyasa beklentilerinin  altında kaldığını ve bundan...

Kapat