Para Bol

ECB’nin ihalesinde beklenenin çok üzerinde para ile Avrupa’da nakit muslukları açılınca gelen iyimser hava yine gün içerisinde tersine döndü.ABD ise bu havada olumsuz başladığı günü kayıplarını geri alarak bitirebildi.
 

Dün yaşanan hareketlerin baş aktörleri Dax ve pariteydi.Vob ile Garanti ise yine ters korele hareketlerine devam etti.Yatırımcıların yanılmama payının çok düşük olduğu volatil bir gün yaşadık.İstikrarlı bir tahminde bulunmak zor olsa da , destek bölgelerinin daha güçlü olduğu, en azından öyle olması gerektiği en yakın senaryo.
 

Vob’un iyimser hareketi 64bin’i geçemedi.Geri dönüş ise sert yaşandı.Dünkü hareketler sonrası 62,500 üzerinde 63,200 geçilebilirse yukarı yön yeniden gündeme gelebilir.Aşağıda ise 61,900 – 700 bandı son kale gibi.Kırılması halinde hedef rakamlar 59,500 – 59,000 bandı olacaktır.Endeksin bugüne dünkü kapanış seviyelerine yakın başlamasını bekliyoruz.  
 

Turkish Yatırım

 

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Bilmediğinizi Bilmenin Önemi (Jim Wyckoff)

Arkadaşlar, işin gerçeği, tradingde sır diye bir şey yoktur ve finansal piyasalarda başarıya çabucak götüren bir yol da yoktur. Size...

Kapat