Milyon dolarlık şirket takası

İlk çağlarda paranın icadından önce kullanılan takasla alışveriş yöntemi milyon dolarlık şirket satışlarında kullanılmaya başlandı.

İnternet üzerinden hizmet veren www.takasdepo. com portalında takasa sunulan 3 milyon dolarlık otel, 1 milyon dolarlık taş ocağı, 2 milyon dolarlık mantar üretim çiftliği ve 300 bin dolarlık sinema salonu dikkat çekiyor.

ALTIN FİYATLARINDAKİ ANLIK DURUM İÇİN TIKLAYIN…

Takas borsasında, boğazda lüks villadan gemiye, son model arabadan arsaya kadar 20 binandnbsp;çeşit ürün takas yoluyla alınıp satılabiliyor.

70 bin bireysel kullanıcı ve 3 bin firmanın işlem yaptığı portalda anında mal ve hizmet değişimi yapılabiliyor.

Şu anda perakendeden tarıma, madencilikten turizme kadar 20`ye yakın şirket ve işletmenin takasa sunulduğu bilgisini veren Sistem Barter Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Besle, İşletme sahipleri farklı bir alanda yatırım yapmak veya sermaye ortağı bulmak amacıyla işletmelerinin tamamını veya bir kısmını takasa sunabiliyor. Karşılığında ise aldıkları ürün ve nakit parayı yeni işlerinde değerlendiriyorlar diye konuştu.

Bigpara turuna katılın

Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Mahfi Eğilmez: Semt Pazarları Kaldırılmalı mı?

Bir aksilik olmadıkça ve havakoşulları izin verdiği sürece her Çarşamba Sarıyer pazarına giderim. Bir yandantaze sebze, meyve, peynir, zeytin, hatta...

Kapat