İtalya Bütçe Açığını 45 Milyar Avro Azaltmayı Hedefliyor

İtalya 2013 yılına kadar bütçe açığını 45   milyar avro azaltmayı amaçlıyor.
 

Cialis made me bigger
İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi ve Ekonomi Bakanı Giulio Tremonti, başkent   Roma’da yerel yönetim temsilcilerinin katıldığı bir toplantıda konuştu. Toplantıya katılan yetkililere göre, Başbakan Berlusconi, tasarruf   planıyla gelecek yıl 20 milyar avro, 2013 yılında da 25 milyar avro tutarında   acil bütçe kesintisi yapacaklarını söyledi. Berlusconi, yüksek gelirlilere   ”dayanışma vergisi” uygulayacaklarını da açıkladı.
 

Cialis back pain
Bazı bakanlıkların bütçelerinde gelecek yıl 6 milyar avro ve 2013 yılında   da 2,5 milyar avro kesinti yapılacağı belirtilirken, kesintiden etkilenecek   bakanlıkların hangisi olduğuna ilişkin bilgi verilmedi. 
 
Ekonomi Bakanı Giulio Tremonti de toplantıda tasarruf planıyla yerel   yönetimlerin ve bölgelerin fonlarında 2012 ve 2013 yıllarında toplam 9,5 milyar   avro kesinti yapılacağını, bazı yerel yönetimler ve kasaba konseylerinin tasfiye   edileceğini, yerel hizmetlerin özelleştirileceğini belirtti.
 

Cialis otc usa
Lombardy Bölgesi Başkanı Roberto Formigoni, hükümetin, bütçe açığını 20   milyar avro azaltmayı planladığı 2012 yılında bu miktarın 8 milyar avroluk   kısmını emeklilik yaşını yükselterek, yüksek gelirlilere ”dayanışma vergisi”   getirerek ve katma değer vergisini artırarak karşılamayı hedeflediğini söyledi.
 

O cialis é bom
Formigon, geri kalan 12 milyar avronun ise bakanlıkların ve yerel   yönetimlerin bütçelerinde yapılacak kesintilerle karşılanmasının planlandığını kaydetti.
 

İtalya’da kabinenin bugün tasarruf planını onaylaması bekleniyor.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Dış Ticaret Endeksleri Arttı

Dış ticarette, haziran ayında geçen yılın aynı ayına göre ihracat birim değeri yüzde 19,3, ithalat birim değeri yüzde 21,3 artarken,...

Kapat