İşte JP`nin beğendiği hisse ve bankalar!

JPMorgan Cazenove, bugün yayınladığı Orta-Doğu Avrupa OrtaDou Afrika raporunda, CEEMEA strateji portföyünde yer alan en beğendiği 10 hisseye, 14 hisse daha eklediğini bildirdi.

JP Morgan Cazenove’nin CEEMEA bölgesi strateji raporunda 24 stoğun öne çıktığı görülüyor. Bu hisseler içinde Türk bankaları da yer alıyor.

Analistlerin ve ülke stratejistlerinden alınan raporlar doğrultusunda hazırlanan portföyde ilk 10’da birinciandnbsp; sırayı Gazprom alırken listede Yapı Kredi ve Halkbank’a da yer verildi.

CANLI BORSA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

JP Morgan’dan yapılan değerlendirmede kurumun boğa piyasası senaryosunda; azalan gelişmekte olan ülke değerlenmesi, bununla birlikte azalan global risklerin yanı sıra yavaşlayan Çin ve yükselen petrol fiyatları dikkate alındığı belirtiliyor.

Raporun Türkiye kısmında, 10 hisse listesinde Türkiye`den Halkbank ve YKB`ye yer verirken, yaptığı değerlendirmeler sonrasında 24 hisselik listeye Vakıfbank ve Koza Altın`ı da ekledi.

JPMorgan`ın bu 4 hisse için de tavsiyesi `ağırlığın artır` oldu.

THE LİRA

Bigpara turuna katılın

Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Marbaş Menkul: Artık Verilere Odaklanma Zamanı

Avrupa Merkez Banaksı (AMB) dün beklenen ikinci likidite ihalesini gerçekleştirdi ve genel konsensüse yakın bir tutar ortaya çıktı. Yaklaşık 800...

Kapat