İntel, Türkiye Pazarına İddalı Girdi

Güneydoğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren  ve Telekomünikasyon, Finans, Kamu Hizmetleri ve Hizmet sektörüne  odaklanmış olan uzman bir BT firması olan Intelli Solutions, yaygın  hizmet ağı ile artık ülkemizde de hizmet vermeye başladı.
 

2011 itibariyle Türkiye pazarına giren grup, verdikleri hizmetler,  iddialı oldukları alanlar ve ülkemizde hedefledikleri sektörler ve faaliyet alanlarıyla ilgili bilgilendirme amacıyla bir basın  toplantısı düzenledi.Intelli, Türkiye Pazarlama ve Satış Müdürü Yeşim Gözen’in organize ettiği toplantıya, grubun CEO’su Panos Gialelis ve  Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Apostolos Tsoubris’ de katıldı.
 

Intelli Yönetimi, Türkiye’yi seçme nedenlerini, ülkemizde  geçtiğimiz yıl yüzde 6,5 oranında büyümeyle büyük başarı yakalayan IT Sektörü’nün kendileri için çok önemli ve cazip bir pazar olduğunu  vurgulayarak açıkladı. Ayrıca hedeflerinin, pazardaki fırsatları anlamak, özel alanlarda müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmak  olduğunu da vurguladı.

 

Deneyimi ve güçlü sektörel bilgisi sayesinde müşterilerinin özel  ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için sektör lideri yazılım çözümleriiyle birlikte özel danışmanlık hizmetleri de sunan şirket,  kurumsal müşterilere özel geliştirdiği kompleks projelerle de çok güçlü referanslara sahip bulunuyor.
 

İntelli’nin global pazarda çalıştığı firmalar arasında,OTE,  Cosmote, Vodafone, Wind, Forthnet, TIM, Globul, Mobinil, Telecom  Egypt, Hellos Online, Citi Bank, EuroBank, Credit Agricole, Societe  Generale, Allianz, MARFIN, GENIKI Bank, ING, NSGB, National Bank of  Egypt, Shell, ICAP Group, ECDL, Knauf gibi çok önemli şirketler yer  alıyor.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Ne Oldum Değil Ne Olacağım Diyenlere…

TÜİK tarafından açıklanan fiyat endekslerine göre, Mayıs’ta tüketici fiyatları aylık bazda     %2,42 artarak, hem bizim %1’lik hem de piyasanın %1,1’lik...

Kapat