Hyundai’den Kayseri’ye Yeni Bir Hizmet Merkezi

Yeni model atağı ile mevcut plazalarında da gelişerek yenilenen  Hyundai’deki gelişim rüzgarının son temsilcisi Kayseri’de HB İnoto Plaza oldu. Türkiye’nin tüm illerinde, satış ve satış sonrasında en  iyi hizmeti vermeyi kendisine öncelikli ilke edinen Hyundai, HB İnoto’nun Kayseri’de açtığı yeni plazası ile satış ve servis ağını  daha da güçlendirdi.
 

Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Kayseri Milletvekilleri Ahmet  Öksüzkaya, İsmail Tamer ve Mustafa Elitaş, Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın,  Kayseri Ticaret Odası Başkanı  Hasan Ali Kilci ve Hyundai Assan Genel  Müdürü Ümit Karaarslan’ın katılımı ile 9 Temmuz Cumartesi günü  düzenlenen açılışa Kayseri halkının yoğun katılımı dikkat çekti.
 

İlk olarak 2007 yılında Kayseri’de Hyundai çatısı altında hizmet  vermeye başlayan HB İnoto Plaza’nın yeni tesisi 4 milyon dolarlık yatırımla 1 yılda tamamlandı. Ankara Yolu üzerinde hizmete açılan HB  İnoto Plaza, Kayseri ile birlikte tüm bölgedeki Hyundai kullanıcılarına Hyundai’nin gelişmiş ve kaliteli servis hizmetini  sunarken Hyundai modellerinin satış hizmetini de gerçekleştirecek.
 

Binek otomobilde Kayseri ilinde lider konumundaki Hyundai’nin  başarısını daha da yukarı çekmeyi ve mevcut Hyundai kullanıcılarına en  üstün hizmeti sunmayı hedefleyen HB İnoto Plaza, toplam 9 bin  metrekarelik alan üzerine kurulu ve 4 bin metrekarelik kapalı alana  sahip. Hyundai’nin geniş ürün yelpazesinin tamamının sergilendiği bin  500 metrekarelik showroom’u, mekanik, boya ve kaporta bölümlerinin yer  aldığı 2 bin metrekarelik servisi ve ikinci el satışlara özel 500  metrekarelik kapalı alanı ile Kayseri halkına en üstün hizmeti sunmayı  hedefleyen HB İnoto Plaza, her biri konusunun uzmanı 50′den fazla  çalışana sahip.
 

Hyundai Assan Genel Müdürü Ümit Karaarslan, HB İnoto Plaza’nın  açılışında yaptığı konuşmada  “Hyundai markası hem yeni modelleri hem  de bayi ağı ile gelişiyor. Bu yıl tüketicilerin beğenisine sunduğumuz  Accent Blue ve Elantra modellerini önümüzdeki aylarda i40 modelimiz  takip edecek. Otomobillerimiz gibi bayilerimiz de kendini  geliştiriyor. Amacımız Hyundai kullanıcılarına yeni modellerimiz ve  satış sonrası üstün hizmetlerimiz ile marka sadakati oluşturmak. Bu  doğrultuda müşteri memnuniyetinde bir numara olmak hedefimizle  gelişmeye devam edeceğiz. HB İnoto’yu bu güzel tesisi Kayserililere ve  Hyundai Ailesine kazandırdığı için tebrik ederim” dedi.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Morgan Stanley: Cari Açık Bir Miktar Daha Kötüleşecek

TCMB’nin bugün açıkladığı cari işlemler verisi değerlendiren  Morgan Stanley, petrol fiyatlarında son dönemde yaşanan gerilemenin ithalatta yavaş yavaş düşüşe yol...

Kapat