Honda Tam Gaz Geliyor

Honda, Avrupa’daki üretim merkezleri olan İngiltere ve Türkiye  fabrikalarında Eylül ayında tam kapasite ile üretim yapmayı planlıyor.
 

Japonya’da 11 Mart’ta meydana gelen deprem felaketi sonucunda  parça tedarik sürecinde yaşanan sıkıntılardan dolayı üretim adetleri  her iki üretim merkezinde de 11 Nisan’da %50 seviyesine indirilmişti.  Bu dönem içerisinde tüm Honda çalışanları ve tedarikçileri mevcut  durumun bir an önce düzeltilmesi için tüm gayretlerini ortaya  koydular. Japonya’dan tedarik edilen parçaların adetlerindeki belirgin  iyileşmeler neticesinde her iki üretim merkezinde de yılın geri kalan  kısmında üretim adetlerini tamamlamak ve müşterilerimizin  ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışmalar başladı.
 

Türkiye Üretim Merkezi
 

Civic Sedan modelinin üretimini gerçekleştiren Honda Türkiye A.Ş.  mevcut durumun düzeltilmesi için çalışmalarına hız vererek Eylül  ayında normal üretim adetlerine ulaşmayı planlıyor.

 
İngiltere Üretim Merkezi
 

Civic 5 Kapı, CR-V ve Jazz üretimini gerçekleştiren İngiltere  Üretim Merkezi (Honda of the UK Manufacturing Ltd) Eylül ayında normal  üretim adetlerine dönmek için çalışmalarına devam ediyor.

 
Konu ile ilgili olarak Honda Türkiye Fabrika Direktörü İsmail  Sümer, “Avrupa Üretim Operasyonlarının normal seviyelerine ulaşmak  üzere çalışmaların başlamasından oldukça memnunuz. 11 Nisan’dan beri  yaşanan bu süreçte çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve  bayilerimizin göstermiş olduğu anlayış ve gayretlerden dolayı çok  teşekkür ederiz. “ dedi.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
TÜSİAD: Bu Gençlikte İş Var!

TÜSİAD’ın “Bu Gençlikte İş Var!” projesi kapsamında  gerçekleştirilen “İyi İş Fikirleri Yarışması”nda ödül alan ilk dört  genç iş adamı, iş...

Kapat