‘HITIT.Y’ Koduyla Yarın İşlem Görmeye Başlayacak

Hitit Holding hisseleri 3,60 lira baz fiyat ve ‘HITIT.Y’ kodu ile 9 Mart 2012 tarihinden itibaren İMKB’de işlem görecek.

 
Hitit Holding AŞ hisseleri yarından itibaren İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB) işleme açılıyor.

 
Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yer alan açıklamada, Borsa Yönetim Kurulunun 29 Aralık 2011 tarihli kararı uyarınca, Hitit Holding sermayesinin mevcut ortakların rüçhan haklarının tamamen kısıtlanarak 15 milyon liradan 20 milyon liraya çıkartılması nedeniyle ihraç edilen ve 2-5 Mart 2012 tarihlerinde iki iş günü süre ile İMKB Birincil Piyasada 3,60 lira sabit fiyatla talep toplama yöntemiyle halka arz edilerek satışı tamamlanan 5 milyon lira nominal değerli payların Gelişen İşletmeler Piyasası (GİP) listesine kabul edildiği bildirdi.
 

Açıklamada, “GİP listesine kabul edilen paylar 3,60 lira baz fiyat ve ‘HITIT.Y’ kodu ile 9 Mart 2012 tarihinden itibaren Borsamız Gelişen İşletmeler Piyasasında işlem sırası açılarak piyasa yapıcılı sürekli müzayede yöntemi ile işlem görmeye başlayacaktır” denildi.

 

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
GS Sermaye Artışını %40 Traşladı

Galatasaray, kayıtlı sermaye sistemine geçeceğini açıkladı. Bunun anlamı küçük ortakların katıldığı genel kurulda değil yönetim kurulu kararı ile sermaye artırılacak...

Kapat