Hisse Al Bedava Konuş

Türk Telekom, Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) işbirliğiyle Türkiye’de bir ilke imza atarak gerçekleştirdiği, “Ortak Promosyonu Programı” ile Türk Telekom yatırımcılarına, Türk Telekom hissesini elde bulundurma performanslarına göre çeşitli hediye ve fırsatlar sunacak.

 
Kampanyaya göre, son altı ay içinde Türk Telekom hisselerini elinde bulunduran sabit hat sahibi bireysel yatırımcılar, Türkiye içindeki tüm ev ve işyeri telefonlarını bir yıl boyunca şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere ücretsiz olarak arayabilecekler. Merkezi Kayıt Kuruluşu verilerine göre bu aşamada 10 ile 12 bin arasında Türk Telekom bireysel yatırımcısının kampanyadan yararlanması bekleniyor. Türk Telekom CEO’su Gökhan Bozkurt, ‘Ortak Promosyonu Programı’ dâhilinde düzenlenen ilk kampanya kapsamında, 13 Ekim 2011 tarihi itibariyle geriye dönük 6 aydır kesintisiz olarak elinde Türk Telekom hissesi bulunduran ve kampanyaya başvuruda bulunan Türk Telekom sabit hat abonesi gerçek kişi yatırımcıların, Türkiye içindeki tüm ev ve işyeri telefonlarını şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere bir yıl boyunca ücretsiz olarak arayabileceğini söyledi. 

 
Küçük yatırımcı önemli

  
Türk Telekom Grubu CEO’su Hakam Kanafani de, bu program sayesinde mevcut yatırımcılarla bağın güçlenmesinin yanı sıra Türk Telekom’un daha iyi tanınmasına katkı da yapılacağını söyledi.    (Radikal)

 

 

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
LiderForex: Altın’daki Patlamaya Hazır mısınız…

EUR/USD ANALİZ Avrupa Merkez Bankası Başkanı Jean-Claude Trichet, Avrupalı liderlerin 10 gün için Brüksel'de toplanmaya hazırlandığı esnada, artık borç krizini...

Kapat