`GS yatırımcısı zarar görmedi!`

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, sermaye artışının iyi niyetli olduğunu ve şirketin eksi sermayede olduğunu söyleyerek, SPK bilgi istedi ve her türlü denetim yapılıyor dedi.

Küçük yatırımcı zarara uğramadı

Bloomberg HT`ye konuşan Aysal, Büyük rakamlarlarla çalışmak için sermaye çok düşüktü. Galatasaray bilançosunu ilerisi için sıhhatli bir yere getiriyoruz. Sermaye artırımıyla yapımız TTK`ya uygun hale geldi. Küçük yatırımcı zarar uğramadı şeklinde konuştu.

Riva`da değeri artıracak proje üzerinde çalışıyoruz

Aysal, eksik bilançonun kaynağının kur, faiz ve geçmiş dönem zararları olduğuna dikkat çektikten sonra, Riva`da dğeri artıracak girişim projesi üzerinde çalışıyoruz dedi.

Akgiray: Galatasaray hakkındaki iddialar inceleniyor

Konu hakkında Bloomberg HT`ye değerlendirmelerde bulunan SPK Başkanı Vedat Akgiray, Medyadaki bütün iddialar incelenir. Galatasaray hakkındaki iddialar da inceleniyor dedi.

Akgiray, bütün kulüplerimizin sağlıklı bir bilanço yapısına sahip olması gerektiğine de dikkat çekti.

Bigpara turuna katılın

Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Altın Kapalıçarşı’da Yükseldi

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Tahvil ve Bono Piyasası Kesin Alım Satım Pazarında işlem gören gösterge kağıdı 4 Aralık 2013 vadeli...

Kapat