Gram Altın’da Haftalık Kapanış Önemli!

Teknik olarak Gram Altın fiyatını incelediğimizde Gram Altın 30 Mart 2014 tarihinden beri 91.20 seviyesi üzerinde haftalık kapanış yapamamıştır. 91,20 seviyesi üzerinde hareketler görülse de haftalık kapanışı 91,20 üzerinde gerçekleştirememesi dikkat çekicidir. Eğer bu tutumunu devam ettirir ve haftalık kapanışını 91,20 seviyesi altında gerçekleştirirse mavi renkli kanalın alt noktası olan 88,50 desteğini test etmek ve bu desteği aşağı yönlü kırılmak istenebilir. Aksi takdirde yani 30 Mart 2014 tarihinden beri 91.20 seviyesi üzerinde haftalık kapanış yapamayan Gram Altın, 91,20 üzerinde haftalık kapanış gerçekleştirebilirse yukarı yönlü önemli bir teyit olarak düşünülebilir ve bu tutum mavi renkli kanalın üst noktası olan 95,30 direncinin test edilebilir.

Bu bağlamda da Gram Altın ile ilgili yeni işlem stratejileri için 91,20 seviyesine göre gerçekleşecek haftalık kapanış dikkatle takip edilmelidir.

GramAltin

Kudret AYYILDIR
Başanalist

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
13 Ağustos 2014 Forex Piyasası Parite, Emtia ve Endeks Sabah Analizi

Makro-Ekonomik Gelişmeler Haftanın ortasına geldiğimizde, günün ilk saatlerinde Japonya’da büyümenin yılın ikinci çeyreğinde keskin bir düşüş yaşanması ve Çin’de yeni...

Kapat