GBPUSD’da 200 Günlük Üssel Hareketli Ortalama Önemli!

İngiltere’den beklenen veriler sonuçlandı ve olumsuz veriler GBPUSD paritesinin 200 günlük üssel hareketli ortalama olan 1,6640 seviyesini test etmesini sağladı.
eko
Parite de hala daha yukarı yönlü çıkış isteğinde bulunan ve sermayeleri içerisinde ALIŞ pozisyonunu tutan traderlar mevcuttur. Bu traderların mevcut LONG pozisyonlarını elden çıkartması için yani GBPUSD paritesinin satış baskısını sürdürebilmesi için 200 günlük üssel hareketli ortalama olan 1,6640 seviyesi altında günlük kapanışa ihtiyaç vardır. Bu şart sağlanırsa satıcılı seyir 1,6460 seviyesine kadar devam edebilir.  200 günlük üssel hareketli ortalama üzerinde kalması durumunda ise tepki alımları hala daha parite üzerinde etkili olmak isteyebilir. Ancak şuanki seyri incelediğimizde düşüş baskısı bir adım önde görünmektedir.
1
Kudret AYYILDIR
Başanalist

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Sistem Oluşturma Eğitimi Video Kaydı

18 Ağustos 2014 - 18:45'te gerçekleştirmiş olduğumuz "Forex Piyasasında Nasıl Sistem Oluşturabilirim?" webinar eğitiminin video kaydını aşağıda izleyebilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=XYB5Umsy7q4 Kudret...

Kapat