Fener neyine güveniyor?

UEFA kriterlerini yerine getirmek için kolları sıvayan Fenerbahçe ilk iş olarak tahvil ihracına başladı. Hedef bankalara faiz ödemek yerine taraftara kazandırmak

Fenerbahçe UEFA`nın 2014`te devreye girecek olan mali kriterlerini yerine getirmek için kolları sıvadı. Kulüp borçluluk yapısını düzeltmek ve bilançoyu güçlendirmek için bankalara değil taraftarına güveniyor.

Bu nedenle ilk kez tahvil ihracı yapan Fenerbahçe`nin Asbaşkanı Murat Özaydınlı Parayı banka kredisi olarak almaktansa taraftarın kazanmasını tercih ediyoruz. Tahvil çıkarmanız için çok güçlü olmanız, belli kurullardan onay almanız, bilançonuzun güçlü olması lazım dedi.

HİSSE FİYATLARINA ANLIK ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN…

ZARFLA PARA YOLLUYORLAR

Fenerbahçe Sportif AŞ Genel Müdürü Engin Dumanlı ise Taraftar zarfa para koyup kulübe gönderiyor. Tahvil ihracıyla bankaya faiz ödeyeceğimize taraftara faiz ödeyeceğiz. Taraftardan sürekli mesaj alıyoruz dedi.

Deniz Yatırım, Garanti Yatırım ve Vakıf Yatırım`ın yapacağı ihraçta alt sınır 50 milyon TL olurken gelen talebe bağlı olarak ihraç 100 milyon TL`ye kadar çıkacak. Tahvilde talep toplama bugün başlayacak ve 2 Mart`ta sona erecek. Hazine`nin gösterge tahvilinin üzerine 3-3.5 ek getiri olacak, en düşük 100 TL talepte bulunulabilecek.

Bigpara turuna katılın

Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

Alex ve Volkan hisse aldı, tahvili öğrenip düşünecekFutbol dan elde ettikleri parayı genellikle gayrimenkule yatırdıklarını söyleyen Fenerbahçeli futbolcular Volkan Demirel ve Alex de Souza Fenerbahçe hisseleri satın aldıklarını ancak tahvillerini araştırıp daha sonra karar vereceklerini belirtti.
Türkiye`de ve kendi ülkesinde gayrimenkul alımı yaptığını söyleyen Alex, Benim şu anda elimde Fenerbahçe hissesi var. Tahvil almayı da düşünürüm. Getirisine bakmam gerekiyor dedi.

SABAH

Bigpara turuna katılın

Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Dış açık beklentileri aştı

Türkiye İstatistik Kurumu`nun (TUİK) açıkladığı verilere göre dışandnbsp;ticaret açığı Ocak ayında beklentilerin biraz üzerinde gelerek 7 milyar dolar olarak gerçekleşti....

Kapat