Faizsiz bono ihracı geliyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası, 2011 yılı net kârını yüzde 13 artışla 231.6 milyon liraya çıkarırken, 2012 hedefleri kapsamında faizsiz bono ihraç etmeyi planlıyor.

Bankanın Genel Müdürü Derya Gürerk, faizsiz bono ihracı ile bankanın büyümesine temel teşkil edecek uzun vadeli fonların temini için gerekli hazırlıkların sürdüğünü, 2012 sonu itibarıyla faizsiz bono ihracını gerçekleştireceklerini kaydetti.

Gürerk ayrıca, bu yıl hızlı ve etkili bir büyüme stratejisi içinde olacaklarını sözlerine ekledi. Fon kullandırım büyüklüğünü 10.35 milyar liraya yükselten banka, aktif büyüklüğünü de 13.5 milyar liraya çıkardı.

Bigpara turuna katılın

Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC: Gozler Merkez’de..

Çin’in benzin fiyatlarinaalti haftada ikinci kez zam yaptigina iliskin gelen haberler sonrasindaekonomik aktivitenin yavaslayacagina dair artan kaygilar global piyasalardasatis egilimi...

Kapat