Century 2, Franchise Sayısını Artırmayı Planlıyor

Gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunan   Century 21 Türkiye, franchise sayısını yıl sonuna kadar 170′in üzerine çıkarmayı   hedefliyor.          
   

Century 21 Türkiye açıklamasına göre, ağırlıklı olarak İstanbul’da   Kartal, Pendik, Çekmeköy, Esenyurt, Beylikdüzü ve Başakşehir gibi gayrimenkul   hareketliliğinin yoğun olduğu alanlarda yeni ofisler açmayı planlayan şirket,   Ankara, Kocaeli, Sakarya, İzmir, Antalya ve Bursa gibi büyük şehirlerde de   franchise verecek.          
   

Franchise yatırım maliyeti bölgesine göre 10-60 bin dolar arasında   değişen Century 21 Türkiye, ofislerine portföy geliştirmeden eğitime, insan   kaynağından tanıtıma kadar pek çok konuda destek sağlıyor.          
 

Century 21 Türkiye Genel Müdürü Hüseyin Altaş, yaptığı değerlendirmede,   başvuracak franchisee adaylarının  daha önce bu sektörde çalışmayan, ancak   gayrimenkul danışmanlığına ilgi duyan veya sektör tecrübesi bulunan ”vizyon   sahibi” kişiler olmasını tercih ettiklerini belirtti.          
 

Önümüzdeki 3 yıl içinde franchise sayısını 250′ye çıkarmayı   hedeflediklerini, bu doğrultuda genişleme odaklı bir büyüme stratejisi   izlediklerini ifade eden Altaş, sahibinden yapılan kiralama ve satış işlemlerinin   her geçen yıl sürekli azalan bir grafik çizdiğini, bu nedenle markalı   emlakçıların işlem payının arttığını bildirdi.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Dolar ve İMKB Yine Çıldırdı…

Dolar/TL 1.90′ı geçerek rekor kırdı. Sepet kur 2.20′yi geçti… Euro/TL 2,5051, Euro/Dolar 1,3182 seviyelerinden işlem görüyor. Faiz 8.60 düzeylerinde. Altının...

Kapat