Beyaz Saray’dan Birlik Olma Çağrısı…!

Cialis 75 mg
Beyaz Saray Sözcüsü Jay Carney, ABD’nin   ekonomik ve mali durumunun düzelmesi için Demokratlar ile Cumhuriyetçilere birlik çağrısı yaptı.
 

Cialis g-ba
Carney, Standard and Poor’s’un (S&P) ABD’nin uzun vadeli kredi notunu düşürmesinin ardından yaptığı yazılı açıklamada, ”Ekonomik ve mali sıkıntılara   karşı birlikte çalışma inancımızı, kapasitemizi ve kararlılığımızı göstermek için   daha iyisini yapmak zorundayız” ifadelerine yer verdi. Sözcü Carney, ABD Başkanı Barack Obama’nın ülkenin mali durumunu iyileştirmek ve ekonomisini güçlendirmek için Kongre üyelerinin birlikte çalışmalarının önemli olduğunu düşündüğünü belirtti.
 

Cialis x helleva
Jay Carney, gelecek haftalarda Başkan Obama’nın politik ve ideolojik   farklılıklardan arınmış olarak bütçeyi hazırlamak ve güçlü ekonomik toparlanma   sağlamak için ortak inancın sağlanması adına Kongre üyeleri kadar iki partinin   yer aldığı özel komisyonu da cesaretlendireceğini vurguladı.
 

Cialis a montreal
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard and Poor’s (S&P),   önceki akşam dünyanın en büyük ekonomisi ABD’nin ”AAA” olan uzun vadeli kredi   notunu, tarihinde ilk kez düşürerek ”AA ”ya çekmiş, kredi not görünümünü ise   ”negatif” olarak belirlemişti.
 

Low t cialis
Kuruluş, bir kademelik not indirimine gerekçe olarak ülkenin büyüyen   bütçe açığı ve artan borç miktarını göstermiş, not görünümünü ise ”negatif”   belirleyerek, 12-18 ay içinde ikinci bir not indirimi yapabileceği uyarısında   bulunmuştu.

 
S&P, kurulduğu 1941 yılından bu yana ABD’nin uzun vadeli kredi notunu en   yüksek yatırım yapılabilir seviye olan ”AAA”da tutuyordu.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Asya paraları doların zayıflığından yararlandı

ABD'nin kredi notunun düşürülmesiyle küresel kaynakların dolar cinsinden olmayan varlıklara yöneleceğine ilişkin spekülasyon, Asya paralarını destekledi

Kapat