`Ben olsam doları 2 TL´den hesaplardım`

Denetim şirketi Grant Thornton Türkiye´nin Yönetici Ortağı Aykut Halit dolar için tavsiyesini 2 TL üzerinden yaptığını söyledi.

Denetim şirketi Grant Thornton Türkiye`nin Yönetici Ortağı Aykut Halit`e göre bu yıl için en önemli tehdit Suriye, İran ve dolayısıyla petrol fiyatlarında daha da ciddi artışlar yaşayabilme ihtimali. Halit, bu ortamda yüzde 4`lük büyümeyi bile iyimser buluyor ve tahminini yüzde 2-3 olarak yapıyor.

DÖVİZ KURLARINDAKİ ANLIK DURUM İÇİN TIKLAYIN…

Dünya gazetesinin haberine göre, Şirketi ile Türkiye´nin önde gelen pek çok aile şirketine danışmanlık ve denetim hizmeti veren Halit, kendisine en çok Öngörülemeyen 2012`de neler olacağı ile ilgili sorular geldiğini anlatıyor. Halit, bu yıl şirketlere borçlanmamalarını tavsiye ederken, Ben olsam doları 2 TL´den hesaplardım diyor.

Bigpara turuna katılın

Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Bankalara müjdeli haber

Rekabet Kurumu, 4 banka hakkında soruşturmaya gerek olmadığını açıkladı.Rekabet Kurumu, Akbank T.A.Ş., Finans Bank A.Ş., Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ve...

Kapat