Ayda 1.800 dolar kazanacaklar!

Irak’ta görevlendirilecek öğretmen ve din görevlilerine bin 800 dolar aylık verilecek. Öğretim üyesi, görevlisi ve okutmanlar ise 2 bin dolar alacak.

Maliye, Milli Eğitim, Kültür ve Turizm Bakanlıklarının yetkili temcilcilerinden oluşan Bakanlıklararası Ortak Kültür Komisyonu tarafından Irak’ta görevlendirilecek öğretim üyesi, görevlisi ve okutmana 2 bin dolar, öğretmen ve din görevlisine bin 800 dolar aylık verilecek.

Bakanlıklararası Ortak Kültür Komisyonunun Çalışma Esas ve Usulleri ile Bu Komisyon Tarafından Yurtdışında Görevlendirilecek Personelin Nitelikleri ile Hak ve Yükümlülüklerinin Belirlenmesine İlişkin Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

Karar, Maliye Bakanlığı’nın 27 Ocak tarihli yazısı üzerine 14 Şubat tarihinde kararlaştırıldı. Buna göre Dışişleri Bakanlığı’nın koordinatörlüğünde Maliye, Milli Eğitim, Kültür ve Turizm Bakanlıklarının yetkili temcilcilerinden oluşan Bakanlıklararası Ortak Kültür Komisyonu tarafından Irak’ta görevlendirilecek öğretim üyesi, görevlisi ve okutmana 2 bin dolar, öğretmen ve din görevlisine bin 800 dolar aylık verilecek.

Irak, Yurtdışı Aylık Ödemeleri Cetvelinde Hollanda’dan sonra yer alacak. Karar Aralık 2011`den itibaren geçerli olmak üzere yayın tarihinde yürürlüğe girecek.

Bigpara turuna katılın

Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Şirket Haberleri

ASYAB Bankamız bağlı ortaklığı Işık Sigorta A.Ş.’deki hisselerimizin satışına ilişkin basında çıkan haberler hakkında aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur: Bankamızın...

Kapat