Avea, iPone 4′ü Müşterilerine Özel Ücret Planıyla Sunuyor

Avea, iPhone 4′ü müşterilerine özel bir   ücret planıyla sunduğunu duyurdu. Avea’dan yapılan açıklamada, bir cep telefonuna entegre en yüksek ekran   çözünülürlüğü, net metin görüntüsü ve videoları, videolu arama imkanı veren   FaceTime ile yaratıcı bir telefon özelliğini taşıyan iPhone 4′ün, Türkiye’de   iPhone müşterilerine özel bir ücret planı ile lanse edildiği belirtildi.

 
Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan,   ”Türkiye’nin en genç ve en hızlı büyüyen operatörü olarak Avea, iPhone 4′ü   müşterilerimize sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bütün iPhone 4   kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak uygun fiyatlar ve tarifeler ile bir   dizi paket sunmaktayız.” değerlendirmesinde bulundu.
 

iPhone 4 kampanyasıyla ilgili ayrıntılı bilginin ”www.avea.com.tr” ve   ”Facebook.com/avea” adreslerinden alınabileceği kaydedildi.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Fitch: Yunanistan İçin Karar Anı

Fitch Ratings, Yunanistan’ın içinde bulunduğu ülke borcu  krizini çözmek için artık ‘karar anı’nın geldiğini bildirdi. Fitch,  krizin çözülmesi yönünde bir...

Kapat