Arvento, Avrupa İş Ödülleri’nin Finaline Kaldı

Arvento, 2011 Avrupa İş Ödülleri uluslararası elemelerinde finale  kalmayı başararak, Ruban d’Honneur’a (Onur Kurdelası) layık görüldü.
 

Araç takip sistemlerinin pazar lideri Arvento, 2011 Avrupa İş  Ödülleri uluslararası elemelerinde “Infosoys Yılın İş Ödülü” kategorisinde Ruban d’Honneur’a (Onur Kurdelası) layık görülerek  önemli bir başarıya imza attı. Arvento Genel Müdürü Özer Hıncal,  Avrupa genelinde 15 bin firmanın başvurduğu Avrupa İş Ödülleri’nde  Türkiye’yi temsil etmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.
 

Avrupa İş Ödülleri 2011 (European Business Awards ) ülke  elemelerinde,  Türkiye’yi temsil etmek üzere seçilen 25 firma arasına girerek “Ülke Temsilcisi” seçilmeyi başaran Arvento, yarışmanın  uluslararası elemelerinde, “Infosoys Yılın İş Ödülü” kategorisinde Ruban d’Honneur (Onur Kurdelası) layık görüldü. Ruban d’Honneur’a  layık görülen firmalar, büyük ödülü kazanmak için Eylül ayında  Londra’da, Avrupa’nın önde gelen iş adamları ve yöneticilerinden  oluşan yarışma jürisine sunumlarını gerçekleştirecekler. Büyük ödülü  kazanan firmalar ise 22 Kasım 2011 tarihinde Barselona’daki ödül  töreninde açıklanacak.

 
Alanında yenilikler üretebilen ve ticari  başarı göstermiş, sosyal  sorumluluk bilinciyle çevresine katkı sağlayan kuruluşları desteklemek  amacıyla düzenlenen Avrupa İş Ödülleri, HSBC Bankası ana  sponsorluğunda, Infosys, RSM International ve İngiltere Ticaret  Bakanlığı’nın Uluslararası Ticareti Geliştirme Kurulu tarafından  destekleniyor. Avrupa İş Ödülleri’nde firmalar  yenilikçilik, iş  mükemmeliyeti ve sürdürülebilir başarı kriterleri göz önünde  bulundurularak değerlendiriliyor. Dört yıldır düzenlenen Avrupa İş  Ödülleri  Infosys Yılın İş Ödülü, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Müşteri  Odaklılık, Yılın İşvereni, Çevre Bilinci, HSBC Yılın Büyüme Stratejisi, RSM Yılın Girişimcisi, UKTI İnovasyon Ödülü ve Başkanın  Seçimi kategorilerinden oluşuyor.

 
Arvento Genel Müdürü Özer Hıncal, Avrupa genelinde 15 bin firmanın  başvurduğu Avrupa İş Ödülleri’nde, önce Türkiye daha sonra Avrupa  genelindeki rakiplerini geride bırakarak Ruban d’Honneur (Onur  Kurdelası’na) layık görülmenin ve Türkiye’yi yurtdışında temsil  etmenin gururunu yaşadıklarını ifade etti. 130.000 adetlik cihaz  satışı ile Türkiye’deki araç takip pazarının lideri olan Arvento  Mobile Systems, tamamını Türkiye’de geliştirip ürettiği yazılım ve  cihazları ile Türkiye’nin yanı sıra 18 ülkede daha faaliyet gösteriyor.

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
S&P, İrlanda’nın ”BBB ” olan kredi notunu teyit etti

Kredi derecelendirme kuruluşu S&P İrlanda'nın BBB olan kredi notunu teyit etti

Kapat