Apple Nasıl Bir Sürprizle Geliyor?

Apple bu hafta perakende sektöründeki 10′uncu yıl kutlamaları şerefine bomba bir sürprizle hazırlanıyor. Sürprizin tam ne olduğu bilinmemekle birlikte teknoloji sektöründeki paylaşımlarda göre bunun gelmiş geçmiş en önemli ürün ya da hizmeti olacağı söyleniyor.
 

19 Mayıs’ta kutlanacak Apple Store’un 10′uncu yılına yakışır bir duyuru olacağına kesin gözüyle bakılan sürpriz için tüm Apple dükkanları teyakkuz durumuna geçirildi. ABD’de 21 Mayıs Cumartesi akşamından 22 Mayıs Pazar gününe kadar ek çalışma programı konan çalışanlar, bir gizlilik anlaşması imzaladı ve yeniden açılışa kadar her tür iletişim cihazını da kapalı tutmak zorundalar. Pazar günü yeni ürün kullanıcıya sunulana kadar tüm Apple dükkanları vitrinlerine siyah perdeler asarak, içerisinin görünmesini engelleyecekler.
 

Apple’da çalışan bir kişiden bilgi aldıklarını iddia eden BGR isimli teknoloji sitesi sürpriz ürünün hali hazırda dükkanlara gönderilmeye başlandığını, 22 Mayıs’a kadar teslimat işlemlerinin tamamlanacağını yazdı. Siteye göre yeni ürün büyük bir gizlilikle dükkanlara ulaştırılıyor ve dolaplarda kilitli olarak muhafaza ediliyor. Cumartesi günü, satışta çalışan tüm ekipler büyük sürprizle ilgili özel bir eğitime tabi tutulacak.
 

Daha önce benzer bir telaş ve hazırlık ilk iPad tanıtılıp duyurulduğunda yaşanmış, yine dükkanlara siyah perdeler çekilmişti. (Habertürk)

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Yunanistan Neden Endişeli…?

Milliyet’ten Taki Berberakis’in haberine göre, IMF Başkanı Dominique Strauss – Kahn’ın New York’ta tecavüz suçlamasıyla tutuklanmasının ardından yeni IMF Başkanı’nın kim...

Kapat