Altındaki Kısa Vadeli Yükselişler Tuzak mı?

Yeni yılın ilk ayında önemli bir başlangıç yapan ve yatırımcıların başını döndüren Altın, kısa vadeli olarak önemli bir yükseliş kaydetti. 1130 seviyesinden başlayan ve 1300 seviyesini test eden bir görüntü de güvenilir liman algısı oluşturmaya çalışan sarı maden için bu yükselişler gerçekçi bir yükseliş mi yoksa tuzak mı sorusunun cevabını aramaktayız .

Bugün hazırlamış olduğumuz video çalışmasında öncelikle kısa vadeli olarak Altın fiyatının yükselişine ilişkin nedenleri sorguladık ve bu nedenleri grafik üzerinde uygulamalı olarak gösterdik. Daha sonra ise orta ve uzun vadeli  beklentilere değindiğimiz çalışmamızın devamında özellikle Altın fiyatını etkileyen faktörlerin orta ve uzun vadeli grafiklerini inceleyerek bir karar vermeye çalıştık.  Son olarak da Altın ile ilgili orta ve uzun vadeli grafikleri inceleyerek ve bazı kararlar alarak video çalışmamızı sonlandırdık.

Bu video çalışması, kıymetli madenlerde kısa, orta ve uzun vadeli beklentilerinizi şekillendirmek amaçlı hazırlanmıştır.

İlgili video çalışmasını izlemek için tıklayınız.

İyi seyirler dilerim.

Kudret AYYILDIR
Başanalist

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
21 Ocak 2015 Forex Piyasası Parite ve Emtia Sabah Analizi

Önemli Ekonomik Takvim Verileri Çarşamba Zaman                  Haber                                               Beklenti       Önceki Dünya Ekonomik Forumu (WEF) 11:30    GBP           Ortalama Kazanç Endeksi...

Kapat