Aksigorta’da, GM Yardımcılığı Görevine Atama

Sabancı Topluluğu şirketlerinden Temsa’da çeşitli görevlerde bulunan Mehmet Ayhan Dayoğlu, Aksigorta’ya hasar ve operasyondan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atandı.
 

Aksigorta Hasar ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine, Mehmet Ayhan Dayoğlu atandı.

 
Şirketin yazılı açıklamasına göre, 1998 yılından bu yana Sabancı Topluluğu şirketlerinden Temsa’da çeşitli görevlerde bulunan Mehmet Ayhan Dayoğlu, Aksigorta’ya hasar ve operasyondan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atandı.

 
Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisansını aynı üniversitede Fen Bilimleri Enstitüsü İmal Usulleri Bölümü’nde tamamlayan Dayoğlu, Sabancı Üniversitesi Executive MBA programını bitirdi.

 
2007 yılına kadar Temsa’da yurt içi otobüs pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler direktörlüğü görevini yürüten Dayoğlu, 2009 yılından bu yana Temsa’nın Mısır operasyonlarında genel müdür olarak görev yapıyordu.

 

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Gece Yarısı Operasyonu

Suriye Meclisi gece yarısı operasyonuyla Türk menşeili ürünlerden yüksek vergi alınması kararını geçirdi.   Suriye Meclisi, Türkiye’den ithal edilecek olan...

Kapat