A101, 1001. Mağazasını Açtı

İndirimli market zinciri A101′in 1001.   mağazası, Trabzon’un Maçka ilçesinde açıldı.

 
Ömer Sümer Caddesi’ndeki mağazanın açılış törenine, Devlet Bakanı Faruk   Nafız Özak, Maçka Kaymakamı Ümit Cavuldak, Maçka Belediye Başkanı Ertuğrul Genç,   Turgut Aydın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aydın, A101′in Üst Yöneticisi   (CEO) Erhan Bostan ile çok sayıda davetli katıldı.
 

Törende konuşan Bakan Özak, özel sektöre minnettar olduklarını ifade   ederek, ”Bugün burada bir başarı öyküsünü kutluyoruz. Eğer Türkiye bugün   Avrupa’da 6′ncı ekonomi ise bu Turgut Aydın gibi iş adamlarının sayesinde   oluyor” dedi.
 

Turgut Aydın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın ise, kendisinin de   Maçka’lı olduğunu hatırlatarak, burada açtıkları mağazadan kazanacakları paranın   büyük bir bölümünü ilçeye yatırım olarak harcayacaklarını söyledi.
 

Aydın, ”Biz buraya hizmet etmeye geldik. Maçkamıza hizmet yapacağız.   Kimseyle rekabet etme niyetimiz yok. Ucuz ve kaliteli mal satmaya geldik.   Kazanacağımız paranın on mislisiyle Maçka’ya yatırım yapacağız” diye konuştu.
 

Yapılan konuşmaların ardından Devlet Bakanı Faruk Nafız Özak ile   davetliler mağazanın açılış kurdelesini kesti.

 
AA

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Bazı Ekonomik Sorunlar Beklediğimizden Uzun Sürebilir

ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Ben Bernanke, Amerikan ekonomisini yavaşlatan sorunlardan bazılarının gelecek yıl da sürebileceğini söyledi.   Bernanke, Fed’in iki gün...

Kapat