29 Ağustos 2013 ~ 0 Comments

USDJPY (Kanal İçi Hareketler Devam Etmektedir)

Kudret AYYILDIR Currency and Commodity Market Specialist  Günlük piyasa analiz ve yorumları ücretsiz e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız tıklayın ve formu doldurun.

DEVAMI...

22 Ağustos 2013 ~ 0 Comments

EURUSD OBO Formasyonu İhtimali Güçlendi

Dün EURUSD paritesi ile ilgili OBO (Omuz Baş Omuz) formasyonu oluşma ihtimallerinden bahsetmiş ve sizinle bir grafik paylaşmıştık. http://gcmforex.net/resimler/grafik/21082013EURUSD.jpg Bugün bu grafiğin güncel halini incelediğimizde OBO ihtimalinin hala daha geçerli olduğunu, bir miktar daha yatay bir seyir gerçekleştirdikten sonra 1,33 desteğinin kırması durumunda var olan formasyon teyit edileceğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda da 4 saatlik EURUSD […]

DEVAMI...

12 Ağustos 2013 ~ 0 Comments

EURUSD paritesinde 1,3270 seviyesi KRİTİK

EURUSD paritesi için hazırlamış olduğumuz grafiği görmek için tıklayınız. Kudret AYYILDIR Currency and Commodity Market Specialist  Günlük piyasa analiz ve yorumları ücretsiz e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız tıklayın ve formu doldurun.  

DEVAMI...

29 Temmuz 2013 ~ 0 Comments

Dolar endeksi son durum

Geride bıraktığımız hafta gerçekleştirdiği satış baskısı ile kendisinden söz ettiren Dolar endeksi haftanın açılış günü sabah saatlerinde değer kaybetmeye devam ederken öğleden sonra ABD borsaları açılışı sonrası değerlenmeye başladığı gözlerden kaçmadı. Dolar’ın değerlenmesi ile EUR/USD 1,3250 kritik destek noktasına kadar gerilerken GBP/USD paritesi gün içerisinde 1,5350 desteği üzerinde kalmaya çalışmaktadır. Dolar’ın değerlenmesinin sürmesi durumunda  EUR/USD […]

DEVAMI...

23 Temmuz 2013 ~ 0 Comments

Gasoline ve NZD/USD Analizi

Gasoline  Analizi  için tıklayınız. NZD/USD Analizi için tıklayınız. Kudret AYYILDIR Currency and Commodity Market Specialist  Günlük piyasa analiz ve yorumları ücretsiz e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız tıklayın ve formu doldurun.  

DEVAMI...

22 Temmuz 2013 ~ 0 Comments

Pastanın bütünü ile USDJPY paritesini incelemek

Resimdeki grafikte USD/JPY paritesinin son 20 yıllık hareketi ve bulunduğu noktalara göre belirli hesaplamalar yapılmıştır. Orta vadeli yükseliş beklentimiz olsa da ” pastanın bütününü görmemiz”  bakış açımızı genişletmemizi sağlayacaktır. İlgili grafik için tıklayınız.   Kudret AYYILDIR Currency and Commodity Market Specialist  Günlük piyasa analiz ve yorumları ücretsiz e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız tıklayın ve formu doldurun.

DEVAMI...

12 Temmuz 2013 ~ 0 Comments

USDJPY paritesinde üçgen formasyonuna DİKKAT

USDJPY paritesinde üçgen formasyonuna DİKKAT Kudret AYYILDIR Currency and Commodity Market Specialist Günlük piyasa analiz ve yorumları ücretsiz e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız tıklayın ve formu doldurun.       

DEVAMI...

05 Haziran 2013 ~ 0 Comments

Dolar endeksinde 82,80 seviyesi kritik.

  Kudret AYYILDIR Currency and Commodity Market Specialist

DEVAMI...

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD