4 Büyük Banka İçin Fiyat Tavsiyesi

Yatırım Finansman Menkul Değerler, dört büyük özel bankanın hisse performanslarına ilişkin fiyat beklentilerini duyurdu. İşte rakamlar…

 
Yatırım Finansman Menkul Değerler, bankacılık sektörünün dört büyük bankası için fiyat beklentilerini açıkladığı raporunda, Akbank, İşC, Yapı Kredi ve Garanti için şu önerilerde bulundu: 
 
 
AKBANK: (AKBNK)
Hissede yükseliş hareketlerinin güçlenmesi ve yeni pozisyonlar için düşüş trend direnci olan 6.94 seviyesi geçilmeli. Bu seviyenin geçilmesi halinde 7.38 ve 7.52 kısa vadeli üst dirençler olarak gündeme gelecektir.
 
 

İŞC: (ISCTR)
Hissede 4.15 seviyesi kısa vadeli direnç konumunda. Yükseliş hareketlerinin güçlenmesi ve kısa vadeli yeni alımlar için bu seviye geçilmeli. 4.15’in üzerinde yaşanacak yükselişlerde 4.40 direnci kısa vadeli hedef olacaktır. 
 
 
GARANTİ: (GARAN
)
Hisse son dönemde etkisinde olduğu kısa vadeli düşüş trendini test ediyor. Teknik göstergelerde görülen toparlanma yükseliş hareketlerinin devamı açısından önemli. Trendin kırılması ve yeni pozisyonlar için 6.68’in üzerinde kapanış gerçekleşmeli. Bu seviyenin üzerinde 7.06 direncine kadar yükselişin devamı beklenebilir. 
 
 

YAPI KREDİ: (YKBNK) 
Hissede kısa vadeli yükselişi hareketinin ilk direnci 3.40’da. Yeni pozisyonlar için bu seviyenin geçilmesi beklenmeli. Hissede 3.40’ın üzerinde yaşanacak kapanış sonrasında 3.60 ve kısa 3.80 kısa vadeli üst dirençler olarak gündeme gelecektir.  (Thelira)

 

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
7 Milyon Yeni Konut Geliyor

Afet Dönüşüm Yasası’nın canlar kurtaracağını söyleyen Bakan Bayraktar, “1.5 milyonu İstanbul’da olmak üzere 7 milyon konut yapılacak” dedi.   Çevre...

Kapat