2013 endişe 2014 panik yılı olacak!

Ünlü yatırımcı Jim Rogers 2012`de piyasaları mutlu edecek bol likidite yılı olduğunu 2013`ün ise endişe yılı olacağını söyledi.

Krizlerin arka arkaya patlak vermesi ve piyasa kurallarının yeniden yazılması ile değişen düzen son dönemde her yeni yıl için endişe anlamına geliyor.

Uzmanlar 2012 yılı için iyimserken 2013 için aynı iyimserliği koruyamadıklarını gizlemiyorlar.

DÜNYA BORSALARINDAKİ SON DURUM İÇİN TIKLAYIN…

Emtia piyasalarının gurusu ünlü yatırımcı Jim Rogers’da bu öngörüye katılanlardan.

Rogers 2012’nin küresel piyasalarda para basma yılı olduğunun altını çizdi. Bu yılın iyi 2013’ün endişe 2014’ün ise panik yıla olacağını savunan ünlü yatırımcı, 2012’de birçok iyi haber geldiğini söyledi.

ABD tarafında Başkan Obama’nın seçimler öncesinde büyük miktarda para harcadığını kaydeden Rogers, şirket bilançolarının da iyimserliği desteklediğini söyledi.

Rogers Obama’nın seçimleri kazanmasını istemediğini Obama’nın çok fazla para harcaması nedeniyle ABD ekonomisi için iyi olmayacağına vurgu yaptı.

THE LİRA

Bigpara turuna katılın

Altın fiyatları, döviz fiyatları, dolar, euro, sterlin, canlı borsa, hisse senetleri, hisse fiyatları, dünya borsaları, en çok artan hisseler, en çok azalan hisseler, uzman görüşleri, banka faizleri, VOB, teknik analiz, KAP haberleri

Add a Comment

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD

Önceki yazıyı okuyun:
Marbaş Menkul: Artık Verilere Odaklanma Zamanı

Avrupa Merkez Banaksı (AMB) dün beklenen ikinci likidite ihalesini gerçekleştirdi ve genel konsensüse yakın bir tutar ortaya çıktı. Yaklaşık 800...

Kapat